BULAŞIK MAKİNE PARLATICISI

 

Bulaşık makinesi parlatıcıları kullanımları ve sanayi tipi bulaşık makinesi parlatıcı kitchen'p ürünümüzü tanıyacağız. Endüstriyel bulaşık makinası parlatıcısı kitchen'p otomatik dozaj sistemi ile birlikte kullanılır. Endüstriyel bulaşık makinesi parlatıcı nasıl kullanılır? Endüstriyel mutfaklarda bulaşık makinelerinde su itici ve kurulama yardımcısı bulaşık parlatıcı olarak kullanılır.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Parlatıcı Ne İşe Yarar?

Bulaşık parlatıcı ne işe yarar? Yoğun bulaşık yıkama sonrası yıkanan bulaşığın üzerindeki su itici özelliği ile bulaşıkları parlatır. Kısaca sanayi tipi bulaşık makinesi parlatıcıları ne işe yarar diye soruyorsanız. Tamamen iyi yıkanan bulaşıkları kurulama yönelik su itici yardımcı malzemedir endüstriyel bulaşık makinesi parlatıcı ERC DEDİR. Sanayi tipi bulaşık makinası parlatıcısı ayarı nasıl yapılır? Kullandığınız bulaşık makinası deterjanı dozajına göre ayarlanır. Şayet bulaşıklar iyi yıkanmış ise kurulama sürecide sorunsuz geçmektedir iyi yıkanmamış ise bulaşıklar üzerinde leke ve iz kalacaktır. Sanayi tipi bulaşık makinesi parlatıcıları ve bulaşık makinesi deterjanı bu nedenle birbirine uyumlu formüller olmalıdır. Su sertlikleri de sanayi tipi bulaşık makinesi yıkama ürünleri için çok önemlidir.

Bulaşık yıkama esnasında kullanılan deterjanların genel yapısı alkali malzemeden üretilmiştir. Kir ve yağ sökücü olarak kullanılan bulaşık makinesi deterjanı sonrası yüzeyin kurulanmaya hazırlanması için kullanılır. Su lekelerinin önlenmesi için su itici özelliği tamamen bulaşıkların iyi yıkanmasına bağlıdır. Bu nedenle eğer bulaşıkların üzerinde su damlacıkları halinde birikiyor ise bulaşıklarımız iyi yıkanmamıştır. Bu nedenle sorunu Endüstriyel bulaşık makinesi parlatıcı ürünlerde aramayınız. Su sertliklerinin bilinmesi veya öğrenilmesi çok kolaydır lütfen teknik bilgi alınız. Endüstriyel bulaşık makinası parlatıcısı ürünlerde su itici özelliğin iyi çalışması için yüzey kirli olmamalıdır.

BULAŞIK MAKİNENİZİN TABAKLARI KURUTMASI VE DAHA İYİ PARLAK ETMESİ İÇİNDİR 

 

CALL 02166221076

CİHAZLARIN BAKIM VE ONARIMI YAPILIR 

TEL 02166221076

TEL 05387379864

TEL 05370398532

"bulasık makinesi parlatıcı""bulaşık makinesi deterjanı""bulaşık makinesi köpürüyor""bulaşık makinesi hata kodu""bulaşık makinesi arıza""sanayi bulaşık makinesi""kireç sökücü""paslanmaz parlatıcı""sanayi dolap servisi"

sanayi bulasik makineniz parlatıcınız kaliteli olmalıdır bu yuzden dolayı makinenizin arıza yapmama sını sağlar ve tabaklarınızı kuru cıkartır

BULAŞIK MAKİNE PARLATICISI